Witaj!

PRAWOWNIA to serwis tworzony przez kobiety, ale nie tylko dla kobiet.

Internetowa przestrzeń, przy pomocy której staramy się nieść pomoc i wsparcie prawne osobom fizycznym oraz małym i średnim przedsiębiorcom.

Na blogu dzielimy się wiedzą na tematy, na których znamy się najlepiej. Nasze artykuły nawiązują do bieżących problemów naszych klientów i podążają za aktualnymi potrzebami czy zmianami w prawie.

Udzielamy konsultacji prawnych i tworzymy opinie, wdrażamy zmiany prawne (np. Rodo), tworzymy umowy, regulaminy, procedury, wnioski, odwołania, wezwania, pozwy, skargi itp. Wspieramy w prowadzeniu formalnej korespondencji.

Wszystko co robimy, kroimy na miarę potrzeb naszych klientów. Wśród nich znajdują się głównie firmy świadczące usługi drogą elektroniczną (sklepy internetowe, programiści i twórcy aplikacji), firmy konsultingowe, agencje marketingowo-reklamowe, pracownie projektowe, a także architekci, graficy i lekarze. Pomagamy także konsumentom oraz poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Sumiennie, z zaangażowaniem szukamy dla nich najprostszych i najlepszych rozwiązań prawnych.

Jesteśmy z Gdyni i Wrocławia, ale pracujemy również zdalnie na terenie całej Polski.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej albo chcesz porozmawiać o współpracy napisz: kontakt@prawownia.pl

 

 

Mam na imię Joanna.

Zawsze lubiłam pomagać innym i dlatego zostałam prawniczką. Lubię pracować z ludźmi i dla ludzi.

Specjalizuję się w prawie konsumenckim, prawie umów, ochronie danych osobowych oraz prawie nowych technologii. Mam również wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa budowlanego oraz prawa medycznego. Ponadto, interesuję się prawem własności intelektualnej.

Lubię zmiany i chętnie sięgam po nowe wyzwania. Być może dlatego ostatnie 14 lat mojej zawodowej drogi nie przypomina kariery typowego prawnika. Szukałam pracy idealnej, aż w końcu uznałam, że muszę stworzyć ją sobie sama. I tak powstała Prawownia.

 

 

Mam na imię Katarzyna.

Z wielką przyjemnością przyjęłam zaproszenie Joanny do udziału w projekcie PRAWOWNIA. Choć dzielą nas kilometry (dokładnie 592 km
pomiędzy Wrocławiem a Gdynią), to połączyła nas podobna wrażliwość, zainteresowania i idea prawa podanego przystępnie, w sposób
zrozumiały nie tylko dla prawników.

Tytuł Radcy prawnego uzyskałam w 2015 r., ale doświadczenie zawodowe zdobywam już od ponad 10 lat, jako prawnik korporacyjny, a także w pracy z klientami indywidualnymi.

Specjalizuję się w prawie reklamy, prawie kontraktów, prawie IT oraz danych osobowych. Interesuje się szeroko pojętym prawem własności intelektualnej oraz prawem prasowym.

Wiedza

Prawo jest podstawowym narzędziem naszej pracy

Ludzie

Pomaganie innym daje nam radość i satysfakcję

Talenty

Odkrywamy, rozwijamy i wykorzystujemy

Chcesz się z nami skontaktować?